Із пропозицією прибрати в місті будь-яку політичну рекламу на білбордах до депутатів міської ради звернувся депутат від «Всеукраїнського об’єднання патріотів »УКРОП» Сергій Тищенко.

«Ми зараз боремось із зовнішнім ворогом. Але наш ворог і всередині. У нас на державні свята відбувається побиття ветеранів АТО, ми бачимо як озвірілі таксисти б’ють АТОшників , В Одесі відбуваються звірства таксистів проти дітей АТО. Ми бачимо як вибухають гранати в офісах національних сил, які працюють за єдність і за ідею. Ми бачимо по всьому місту наслідки цієї інформаційної боротьби. Ми бачимо провокації із наметами Опозиційного блоку. Я виступаю проти будь-якої політичної реклами у нашому місті на оці гострі періоди, коли у нас свята травневі чи інші заходи, тому що це нагнітає протистояння у суспільстві. Люди, які приходять із фронту і бачать оці написи – «Зупинити наступ нацизму в Україні. Що це означає? У нас нацисти лише з однієї сторони , зі сторони Росії. У місті відбулось декілька сутичок, були конфісковані листівки. Ми не боремось проти якоїсь політичної сили чи за. Я говорю про те, що потрібно обмежити конфронтацію», – говорить Сергій Тіщенко.

Він також додав, що саме з гасел «Дайте нам возможность разговаривать на родном языке», «У нас забирают нашу историю», «Мы не такие, мы особенные» і почалось протистояння у 2014 році.

«Я хочу закликати всі політичні сили до того, щоб припинити протистояння в місті, бо до мене неодноразово звертались із пропозицією , яка дестабілізує ситуацію в Павлограді. Я кажу, хлопці не потрібно , зупиніться , але стримувати це протистояння постійно не прийдеться. Тому я закликаю політичні сили прибрати інформацію із білбордів щодо нацизму , якого в Україні немає. Хтось може встати і дати визначення нацизму, що це таке? Щодо фальсифікації історії, то ці моменти теж є суперечливими і розпалюють ворожнечу», – сказав Сергій Тищенко.

Депутати питання обіцяли  вивчити і  прийняти рішення на наступній сесії.

 

Коментарі   

0 # Андрон 23.05.2017, 18:05
Я на мене то це давно вже стало справою СБУ. Тільки дивно, чого вони чекають, провокацій з терактами від оповців?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата