В зоні АТО загинули 14 павлоградців. На дошці пам’яті загиблих бійців лише 13 із них.

6 березня 2017 при виконанні бойового завдання під Авдіївкою, Донецької області загинув 50-річний Олексій Руфимський. Він був бійцем Окремої Штурмової роти Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС).

Павлоград попрощався із Олексієм ще на початку березня , проте до цього часу його портрет так і не увіковічений на пам’ятній дошці загиблим бійцям АТО.
На минулому пленарному засіданні питання уже піднімалось. Під час зібрання депутатів 23 травня знову нагадали про те, що проблема так і не вирішена.

«Я не спостерігаю у цьому напрямку прогресу. Не розташована фотографія нашого побратима на пам’ятній дошці загиблих. Хоча розташовані написи «Я люблю Павлоград», серця і т.п. Ми робимо все максимально для молоді, але водночас ми повинні робити для нашого майбутнього те, щоб люди бачили і знали, що в Павлограді от вони герої, от вони поряд із нами, ходять, дихають одним повітрям . Це звичайні люди, але вони готові щосекунди стати на захист України, іти під кулі, під вибухи , щоб захистити мирне життя . Тому у мене є велике прохання якимось чином це питання вирішити», – сказав депутат міської ради від УКРОПу Сергій Тищенко.

Читайте також: У Донецькій області загинув ще один павлоградець

Читайте також: Павлоградська Самооборна вимагає увіковічнити пам’ять загиблого добровольця