Останнім часом у Павлограді так звані МАФи (малі архітектурні форми) з’являються як гриби після дощу. 

Згідно Закону України «Про регулювання містобудів¬ної діяльності», малими архітектурими формами вважаються тимчасові споруди (павільйони) площею не більше 30 м кв і без облаштування фундаменту. Проте декотрі такі споруди, що будуються в місті, схоже, що називаються МАФами лише на папері, насправді ж дуже схожі на капітальну будівлю.

Зокрема, депутати міської ради на пленарному засіданні, що пройшло 23 травня, звернули увагу на будівництво так званого МАФу на вул.Західнодонбаській (навпроти АТБ). Будівля має площу 150 м кв і схоже, що фундамент теж.

У відділі архітектури міськвиконкому запевняють, що то є комплекс малих архітектурних форм, котрий скалдається із 5 павільйонів по 30 м кв кожен, а фундамент , то зовсім не фундамент, а щось інше.

Що будується на цій ділянці землі і чи є там все-таки порушення? Міський голва пообіцяв, що відповідь на ці запитання депутати отримають після того як головний архітектор обстежить будівництво і доповість.

Екс- мер Павлограда Іван Метелиця нагадав про те, що раніше депутати приймали рішення щодо заборони установки МАФів уздовж центральних вулиць.