Міська влада уже тривалий час виношує плани перенести автостанцію, що на селищі ПЗТО у Павлограді в інше місце.

На минулому пленарному засіданні депутати не продовжили термін оренди землі, на котрій знаходиться будівля автостанції. Мовляв нинішнє розміщення автостанції є невдалим – відсутнє місце для паркування автобусів, заважає безпеці руху і т.п.

Раніше міський голова повідомляв, що як варіант розглядається територія навпроти АТБ по вул. Західнодонбаській. Проте, зараз ця територія уже не розглядається, бо там споруджується чи то мала архітектурна форма, чи то капітальна споруда на 150 м кв – торговий павільйон.

Куди планують перенести автостанцію, поки що, невідомо. Проте відомо, що на нині діючу автостанцію , що на ПЗТО планують знеструмити і поруч установити знак «стоянка заборонена». Про таке повідомив міський голова Анатолій Вершина під час засідання міськвиконкому 24 травня.

«Я дав завдання, щоб написали листа на Обленерго, РЕС, щоб відключили їм електроенергію у зв’язку із тим, що у них немає землі. І друге питання – там є скупчення автобусів. Разом із відповідними службами внесіть на наступне засідання міськвиконкому питання про установку там забороняючих знаків – стоянка заборонена», – сказав міський голова.