23 травня поліція охорони в Дніпропетровській області охороняла 8 пунктів центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «медицина» і «фармація» та 58 пунктів, де проводиться Зовнішнє незалежне оцінювання.

Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

Правоохоронці забезпечували цілісність та збереження тестових матеріалів, пропускний режим в приміщеннях та проводили сканування учасників тестування ручними металошукачами з метою виявлення заборонених пристроїв.

Центром оцінювання якості освіти було поставлено завдання – підвищити контроль за тим, аби всі абітурієнти мали однакові умови. Тому при проведенні тестування ніхто не повинен мати ані мобільного пристрою для зчитування, накопичення або передавання інформації, ані шпаргалок. З метою недопущення надзвичайних подій на кожному пункті тестування використовуються металодетектори. Це дозволяє підвищити якість надання охоронних послуг, не допустивши при цьому внесення до пунктів тестування заборонених предметів.

Під час проведення тестування поліцейські охорони виявили 8 заборонених пристроїв – телефонів. Всіх абітурієнтів, у яких вони були знайдені, негайно відсторонили від проходження тестування.

В цьому році Зовнішнє незалежне оцінювання стартувало 23 травня і триватиме до 16 червня. Контроль за дотриманням умов його проведення з використанням металодетекторів здійснюють співробітники поліції згідно затвердженого наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.