Сьогодні в ГО «Школа Ірини» пройшло свято останнього дзвінка і день захисту дітей.

Діти та їх батьки підготували концертну програму, показали все, чому їх навчили за час перебування у закладі. Розповіли про свої досягнення.

«У нас цьогоріч є чимало досягнень. Двоє дітей в результаті роботи із ними почали розмовляти. Один із них в нашому закладі перебуавє уже три роки, ще один лише у цьому році прийшов.Для когось то може і не досягнення, а для нас – то велика перемога», – розповіла tv-news.dp.ua засновник закладу Ірина Манасян.

Кращим учням вручили грамоти.

Довідково

На сьогоднішіінй день у «Школі Ірини» начається 25 дітей, 16 із них відвідують заклад, а з рештою за станом здоров’я навчання проходить вдома. Громадська організація діє в місті уже 8 років. Увесь цей час вони перебувають на площах церкви християн - баптистів. І увесь цей час мріють про власне приміщення. Депутати міської ради погодили рішення про виділення площі на базі колишньої МСЧ №7. Батьки та діти дуже сподіваються, що новий навчальний рік вони почнуть у новому приміщенні. «Школу Ірини» відвідують діти із вадами фізичного та розумового розвитку.

На наступний навчальний рік В «Школу Ірини» оголошується прийом дітей. Звертатись можна за т. 050-4578861

Юридические услуги