Підприємець намагався установити торговий павільйон прямо перед входом до перукарні «Красень».

«Вони розпиляли наш паркан і хотіли установити торговий павільйон прямо на наш квітник, перед самим входом у перукарню. Це наш паркан , ми його установлювали за свої кошти. Нас колись міськвиконком зобов’язав облаштувати фасад , ганок, бруківку покласти . За бруківкою ми їздили у Дніпро, здавали гроші. Вони запевняли, що нас це не закриє. Як може триметровий лоток не закрити наш фасад. Та і навіть за правилами пожежної безпеки вони мали б відступити», – розповіли tv-news.dp.ua працівники перукарні.

На місце події люди викликали поліцію, головного архітектора міста та юриста міськвиконкому.
Лоток того дня підприємець не установив, хоча запевнив, що обов’язково установить і саме на цьому місці, бо має на це всі дозволи.

«Він сказав, що у нього є всі дозволи, але документи він не хотів надати. Він впевнено привіз павільйон евакуатором,значить дозволи у нього були. І запевнив, що б ви не робили, він тут буде стояти. Бо ви тут ніхто. І ми на вас заявимо, що ви нам погрожували. Вони наше майно попсували, прикрутили дротом. Паркан могли б уночі викрасти. Тепер нам потрібно його приварювати. У центрі міста буде стояти споруда, котра ніяк не прикрашає центр міста», – нарікають працівники перукарні.

Депутат Валентина Жилкіна підняла це питання під час засідання міськвиконкому.

Головний архітектор міста Валентина Коценко повідомила, що МАФ перед «Красенем» таки не буде установлений. Його установлять на декілька метрів далі,  поближче до вул. Шевченка.

Міський голова запевнив, що перед тим, як встановлювати павільйони, враховуватиметься думка мешканців міста.

«Перш ніж поставити будь-яку малу архітектурну форму, необхідно узгодити із людьми, потрібно це чи не потрібно. Якщо люди згодні, то так. Ми повинні враховувати перш за все думку людей», – сказав міський голова.

За його словами дозволи на виділення місць для розташування малих архітектурних форм дає спеціальна комісія міськвиконкому.