Акція присвячена пам’яті померлим від СНІДу 

Волонтери загону «Панацея» Павлоградського медичного колледжу біля центра дозвілля «МИР» проведели вуличну акцію «Молодь проти СНІДу».
В акції взяли участь також фахівці кабінету пропаганди медичних знань.

Молодіжна вулична акція спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань профілактики соціально небезпечних хвороб – ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркоманія, захворювань, які передаються статевим шляхом, на підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та толерантного ставлення до тих, кого торкнулась ця проблема.

Волонтери, спілкуючись з мешканцями міста, особливо з молодими людьми, роздавали інформаційні листівки та пам’ятки щодо профілактики ВІЛ/СНІДу, звертали увагу на важливість здорового способу життя, формування родинних стосунків, наголошували, що безпечна поведінка збереже здоров’я та захистить від ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних хвороб.

Волонтерський загін «Панацея» проводять активну роз’яснювальну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл, студентів Західно-Донбаського професійного ліцею та коледжу Дніпропетровського вищого навчального закладу «Національний гірничий університет».

Студенти-волонтери добре володіють необхідними знаннями та психологічними прийомами для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з даної проблеми.

                     Інформація надана кабінетом пропаганди медичних знань Центру первинної медико-санітарної допомоги

Юридические услуги