Студенти на власні очі побачили, що відбувається із легенями людини, котра має шкідливу звичку 

Студенти Західно-Донбаського професійного ліцею відвідали анатомічний музей Павлоградського медичного коледжу. Побачене їх вразило. В анатомічному музеї справжні людські органи, як здорові, так і уражені різними хворобами, макропрепарат недоношеного внутрішньоутробного плода вагітної жінки, що залежна від шкідливих звичок.

Викладача медичного училища Оксана Бобрик розповіла проте, що куріння – одна з найнебезпечніших для здоров’я і водночас найпоширеніша шкідлива звичка. Дія тютюну прихована, а тому це особливо підступний і небезпечний ворог. Куріння є причиною багатьох захворювань. За даними ВООЗ, щорічно від куріння гине понад 5 млн. чоловік. Це значить, що кожен другий курець помирає саме через тютюн.

Подібні заходи спрямовані на те, щоб захистити молодих людей від цієї шкідливої звички та попередити її фатальний результат. Це нагода для тих, чиє життя не пов’язано з цигаркою, заявити про свої права на здорове оточення, вільне від тютюнового диму. Здоровий спосіб життя – це найбільш перспективний напрямок збереження та зміцнення здоров’я населення, що широко використовується в країнах Європи і дає свої позитивні результати.

                             Інформація надана Кабінетом пропаганди медичних знань