В Центральній дитячій бібліотеці Павлограда стартує проект «Взаємодія – крок до дій».

Це грантовий проект, основним завданням якого є налагодження діалогу вимушено переміщених осіб із місцевою владою щодо вирішення нагальних проблем та самореалізації під час спільного дозвілля.

Проект розрахований на один рік. Упродовж цього часу заплановано та будуть профінансовані понад 30 культурно-освітніх, спортивних та розважальних масових заходів.

Зокрема у червні запланований великий захід у Дитячому парку під назвою «Хай завжди буде сонце, мама, тато і я». Під час реалізації проекту планують також проводити різні школи і навіть розвинути новий вид спорту для міста.

«В рамках цього проекту планується щомісяця проводити великий захід , будуть різні школи – фотошкола, школа танцю. У нас в ініціативній групі є хореограф. Вона буде вести танцювальний клас. Хочемо розвинути в місті новий вид спорту – метання ножів та стрільба із лука. Ми заклали у фінансування кубки, медалі, луки», – розповіла tv-news.dp.ua заступник директора центральної дитячої бібліотеки по роботі із дітьми Лариса Бабічева.

До спільної роботи планують запрошувати і різні громадські організації.

Проект від Міжнародної організації з міграції (МОМ) реалізується спільно з ініціативною групою матерів-переселенців та громадою Павлограда в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалому від конфлікту населення в Україні», який реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Всі довідки можна отримати за т. 099-522 38 20