Чоловік убив свого знайомого, а тіло заховав у скирту сіна

10 років позбавлення волі – такий вирок Павлоградський міськрайонний суд виніс чоловіку, котрий убив свого знайомого. Аби приховати сліди злочину, убивця заховав тіло убитого у скирті сіна.

Повідомляє пресс-служба Павлоградської місцевої прокуртури.

Пригода сталась напередодні Нового 2017 року в с. Троїцькому, Павлоградського району. У той вечір двоє знайомих розпивали спиртні напої. Згодом між ними на ґрунті неприязнених відносин виникла словесна сварка, в ході якої гр. К. одержав легкі тілесні ушкодження. Це його не на жарт обурило і чоловік вирішив помститись.

Взявши в руки молоток, він наніс численні ударі по голові своєму кривднику доки не забив того до смерті. Після цього переніс тіло потерпілого та сховав в скирту сіна, у такий спосіб намагаючись приховати сліди злочину.

В результаті численних проведених експертиз було встановлено, що смерть настала саме в результаті нанесених ударів.

Дії злочинця органом досудового розслідування кваліфіковано як вбивство за ч.1 ст.115 КК України.

Судове засідання за цією справою 24 травня пройшло в Павлоградському міськрайоному суді. Обвинувачений свою вину не визнавав, проте покази, які були надані ним в суді були визнані непослідовними і повністю спростовані іншими доказами.

Суд з урахуванням позиції прокурора, який просив реальну міру покарання для обвинуваченого, ухвалив вирок про призначення останньому покарання – 10 років позбавлення волі.