Дружину загиблого депутата важко поранили.

О третій ночі в кафе одного із сіл Нікопольського району вдерлись невідомі. Його власник, почувши звук сигналізації, вирушив на місце , прихопивши із собою охоронця сусідньої водної станції. Та коли чоловіки наблизились до кав’ярні, на них там уже чекали озброєні злочинці. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У 45-річного охоронця випустили 5 куль , 70-річного бізнесмена, депутата сільської ради, поранили тричі. Одна куля потрапила в голову.
Потім зловмисники забрали машину бізнесмена , поїхали до нього додому і намагались вбити його дружину. Куля пройшла за 3 см від серця . На даний час вона перебуває у лікарні. Лікарі нічого прогнозувати не беруться.

За повідомленням речниці ГУ НП у Дніпропетровській області Ганни Старчевської, за попередньою версією злочинці стріляли із автомата. Їх може бути троє, вони у темному одязі. Пересуватись можуть на білому «Nissani» бізнесмена.

У поліції попереджають – зловмисники можуть бути озброєні і просять до них не наближатись. По області оголошено план «Перехоплення».