Відповідно до закону, таке навчання батьки повинні проходити один раз на два роки. 

Павлоградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато тренінговий курс для прийомних батьків та батьків-вихователів за Програмою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів.

Під час заняття розглянуто тему: «Державна політика, щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні сім’ї та будинки сімейного типу в механізмі захисту прав дитини».

В ході спілкування батьки мали можливість обговорити питання, які їх цікавлять в рамках запропонованої теми та поділитися своїм досвідом виховання дітей. Зокрема було розглянутотему про права біологічних батьків, які позбавлені батьківських прав, права прийомних батьків та батьків-вихователів, призначення аліментів для утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, види юридичної відповідальності дітей та їх батьків, соціальне забезпечення прийомних дітей та дітей-вихованців.

Упродовж навчання планується розглянути теми: «Основні закономірності розвитку дитини», «Емоційно-вольова сфера розвитку дитини», «Вплив темпераменту на формування характеру та поведінки дітей», «Методи сімейного виховання» та «Попередження емоційного вигорання прийомних батьків та батьків-вихователів».
По закінченню навчання прийомні батьки та батьки-вихователі отримають відповідні довідки про проходження тренінгового курсу.

Інформація надана відділом регіональної політики Павлоградського міськвиконкому