У Павлограді на обліку у службах за справами дітей перебуває 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Із них 291 дитину взяли на виховання в сім’ю прийомні батьки чи батьки-вихователі. Ще 9 павлоградських дітей чекають на своїх батьків.
Повідомляє служба за справами дітей Павлоградського міськвиконкому.

«Кожна така дитина пройшла свій шлях і опинилася в дитячому закладі не з власного бажання. Хтось із них залишився насамоті через смерть батьків, а у когось батьки не змогли опікуватися потребами дитини.Наголошуємо: кожна дитина без батьків – це провина дорослих. Тому і допомоги діти чекають від дорослих», – йдеться в повідомленні.

Нещодавно залишились без батьківського піклування 5 дітей із однієї сім’ї: 11-річна Вікторія, 9-річна Юлія, 7-річна Тетяна, 6-річний Давид та 4-річна Анна.


Діти жваві, веселі, допитливі, люблять танцювати, співати. Вони сподіваються на зустріч з сім’ю, яка подарує їм своє батьківське тепло, турботу і любов.
Діти можуть виховуватись в сім’ї опікунів, або влаштовані в прийомну сім’ю.

Держава матеріально підтримує опікунів та прийомних батьків. На утримання кожної такої дитини виплачується більше 3 тисяч гривень на місяць.

Усі небайдужі, хто бажає взяти дітей на виховання в свою сім’ю, можуть звернутися до служби у справах дітей Павлоградської міської ради за адресою: м.Павлоград, вул.Соборна, 42-а або за тел. 20-03-10.