В ході обшуків було вилучено 29 комп’ютерів, пристосованих для ведення азартних ігор, та 27 ігрових автоматів.

Також вилучені камери внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, за допомогою яких адміністратори пускали до підпільної зали тільки перевірених гравців.

У Першотраевнську припинили свою орботу три нелегальні зали гральних автоматів.
Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

Заклади функціонували у приміщеннях, що розташовувалися у багатоповерховому будинку, торгівельному закладі та автомийці. Потрапити туди гравці мали можливість тільки за попередньою домовленістю по телефону з адміністратором. Крім того, працівники закладу мали можливість контролювати прилеглу територію за допомогою камер відеоспостереження.

Обшук провели працівники карного розшуку та прокуратури в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Встановлено, що деякі посадові особи виконавчої влади міста можуть бути причетні до створення умов для безперешкодного функціонування у місті гральних закладів. Також правоохоронці встановили організатора одного з нелегальних гральних закладів.

Наразі всю вилучену техніку направили на експертизу, а самі заклади позакривали. За висновком експертизи вирішуватиметься питання про відкриття кримінального провадження за ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).