Проект по створенню в місті Національних дружин презентували у міському відділі поліції представники ГФ «Павлоградська Самооборона», керівник «Національних дружин» Дніпра та Павлоградського відділу поліції.

Мета створення ГФ «Національні дружини» – допомога поліції у забезпечення правопорядку у місті. Крім того, учасники формування при потребі допомагають МНС - никам, проводять різні вишколи.

Осередки Всеукраїнського ГФ «Національні дружини» існують на всій території України. В основному вони складаються із ветеранів АТО.
Керувати Павлоградським осередком буде Сергій Тищенко, котрий на даний час є координатором ГФ «Павлоградська Самооборона». Планується, що Самооборона буде асоціативним членом цієї структури.

«Передбачено статутом про асоціативне членство. Це не означає, що «Павлоградська Самооброна» розчиниться і зникне, як юридична особа. Ми як були, так і залишаємось. Ми говоримо про взаємодію і співпрацю із замахом на майбутнє, як асоціацію», – говорить Сергій Тищенко.

Співпраця Павлоградської Самооборони та Національних дружин розпочалась. «Національні дружини» уже забезпечили павлоградців спецодягом та спецзасобами.

Перший разу формі «Національних дружин» Самооборона розпочинає патрулювання вулиць міста не увечері та вночі, як зазвичай, а удень. Посилено патрулюватимуть Першотравневий та Дитячий парк. Це буде перша акція разом із «Національними дружинами» , «Павлоградьскою Самообороною» та поліцією.

До речі

Днем раніше керівник «Національних дружин» Дніпра, координатор «Павлоградської Самооборони» Сергій Тищенко зустрілись із начальником Павлоградського відділу поліції Олексієм Брандисом. Обговорили плани щодо спільної роботи. «Нацдружини» вручили форму членам павлоградського осередку.

                                                                                                           

Автор основного фото Юрій Малімонов