В Україну прилетіли 1000 волонтерів із 140 країн світу. Прилетіли за власний кошт з єдиною місією – інтеграція України у світовий простір. Втілюватимуть цю благородну мету через подолання мовного бар’єру.

Мовні табори GoCamp працюватимуть по всій Україні. Лише на Дніпропетровщині уже почали діяти 23 таких табори у міських та сільських школах, два із них у Павлограді – на базі школи №11 та №7.

Упродовж місяця іноземні волонтери навчатимуть українських дітей бути лідерами, розвінчувати стереотипи та виходити за межі власних обмежень. І все це – англійською мовою.

Перед тим, як роз’їхатись по школах, волонтери зібрались в дитячому оздоровчому центрі «Дніпро» Київської області на орієнтаційний тренінг.
Протягом трьох днів вони відвідували спеціальні заняття, де їх навчали сучасним методикам викладання дисциплін англійської мовою, якими вони користуватимуться під час мовних таборів GoCamp.

Табори GoCamp ініціювала Громадська організація Global Office спільно з Міністерством освіти та науки в Україні у рамках року англійської мови в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.
Засновником ГО Global Office є народний депутат України Мустафа Найєм. За його словами цьогоріч програму мовних таборів дещо ускладнили.

«Волонтери навчатимуть дітей за 4-ма напрямками. Англійською мовою вони доноситимуть до них теми верховенства права, державні інституції. Ще один напрямок – все, що стосується техніки, науки, комп’ютерів, математики, фізики і т.п.. Вивчатимуть також тему здоров’я та життя. Все це вивчатимуть лише англійською мовою», – розповів Мустафа Найєм журналістам під час прес-туру в Українському кризовому медіа-центрі.

Він також додав, що основна мета GoCamp – виховання нового покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в 21-му столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.

Довідково

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції. ГО має два напрямки діяльності: 1. GoGlobal, метою якого є популяризація вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадській дипломатії 2. GoEast, метою якого є інформаційна, інфраструктурна та політична інтеграція прифронтових територій Донецької та Луганської областей у загальноукраїнський простір.