Палоградські журналісти започаткували нову традицію відзначення свого професійного свята.

Сьогодні вони зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку, аби обговорити свої проблеми.

Приводом для відзначення Дня журналіста у такий оригінальний спосіб став інцидент у школі № 19 міста. Тоді журналіста за ініціативи начальника відділу освіти Павлограда випровадили із державного закладу. На звернення до міського голови та начальника відділу освіти чиновники відбулись відпискою, чим і спровокували акцію у День журналіста.

«У такий спосіб ми хочемо продемонструвати, що ми можемо захистити не лише свою честь та гідність, але й честь та гідність своїх колег. Ми сьогодні не посилаємось на статті закону, котрі захищають права журналістів. Ми виражаємо солідарність із Тетяною Вербою, котра була учасником цього інциденту. Ми підтримуємо її і говоримо, що будь-який журналіст, із котрим обійдуться саме так, отримає нашу підтримку і наше взаєморозуміння», – говорить редактор інтернет-видання «Бегемот» Віктор Абрамас.

По завершенню акції журналісти відправили колективне звернення до свого головного начальника – голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка , у якому запропонували щорічно у день журналіста збиратись біля пам’ятника Тарасу Шевченку та обговорювати свої проблеми.

 

Коментарі   

0 # Марина 08.06.2017, 11:27
Дуже все дивно! І, на мою думку, якось не правильно. Свято повинно бути святом. А "честі і гідності журналіста" не помітно було. Ви, звичайно, журналісти. Ви, звичайно, маєте свої "журналістські" права. А коли будуть думати про права звичайних людей? Особисто я бачу ситуацію Тетяни Верби так: зібралась, вибачте, своя "родина" обговорити свої "проблеми", і тут опа! Біжить кума чи триндичиха, від якої все "село" чекає "останніх новин". Перед нею добрі люди закрили двері, і тут почалось! Я! Та я! Та ми! А ви! А ти. Чесно кажучи противно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Маріанна 08.06.2017, 11:43
Згідна. А фото, де листа вкидаєте у річку в пластиковій пляшці чому тут не причепили? Збільшити кількість сміття у день журналіста то також нова традиція?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата