Із відповідним листом вони звернулись до губернатора області та голови облради.

Зокрема просять залишити на посадах трьох керівників медичних закладів Павлограда: Марину Костюкову – головного лікаря 4-ї міської лікарні, Миколу Старішка – головного лікаря стоматологічної поліклініки Павлограда та Наталію Куцевол – головного лікаря пологового будинку Павлограда.

«Громадськiсть та пацiєнти, якi обслуговуються в вищеназваних закладах, вдячнi ix керiвникам за вірність клятвi Гiпократа, турботливе ставлення до cвoix пацiєнтiв, та вci ті новаторські ідеї, які втілюються в медицинi. Сподiвасмося, що й в подальшому названi керiвники булуть сумлiнно виконувати свої обов'язки.», – йдеться у зверненні.

У листі також йдеться про те, що вони мають інформацію про те, що на посаду головного лікарі 4-ї міської лікарні претендує депутат обласної ради, колишній головний лікар колишньої МСЧ 15 Павлограда Іскендер Іскендеров. Шахтарі-інваліди та НПГУ проти такого призначення.

Нагадаємо, що раніше за продовження контракту із  вищезгаданими головними лікарями до облради звертались також волонтери та учасники АТО.

Депутати ж міської ради просять залишити на посадах керівників всіх лікувальних закладів міста. Окрім уже згаданих вище трьох головних лікарів , на своїх посадах мають залишитись (на думку депутатів) головний лікар міської лікарні №1 Сергій Олійник та головний лікар протитуберкульозного диспансеру Катерину Харлап.

Читайте також: Долю головних лікарів Павлограда вирішать обласні депутати