Дніпропетровський художній музей запустив річний проект «Музейний діалог» для мешканців області. Головний приз – подорож до Бердянська. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

Взяти участь у проекті можна на інтернет-сторінці «Незнайомка» у Фейсбуці або безпосередньо в музеї. На вибір пропонуються конкурси: «Чи знаєте Ви що?..», «Вдале запитання», «Кураторська година». У першому учасники відповідають на питання про діючу виставку, у другому – ставлять запитання щодо експозиції вже співробітникам музею. Останній напрямок проекту – живе спілкування з автором або куратором виставки.

Кожні три місяці лідери проекту отримуватимуть нагороди – безкоштовні екскурсії до музеїв та на різноманітні виставки. Призерів визначатимуть серед найактивніших учасників, які дали повні та цікаві відповіді й поставили найбільш вдалі запитання.

У травні 2018 року назвуть абсолютного переможця проекту. Головним призом стане музейно-художня триденна подорож на двох до Бердянська.

Дізнатися детальніше про проект можна на офіційному сайті Дніпропетровського художнього музею та за телефоном (056) 744-60-35.