Колектив шахти Західно-Донбаська ДТЕК ШУ Тернівське видав на-гора свій перший в цьому році 1 млн тонн енергетичного вугілля газової марки.

Вугілля шахтарі видобувають для українських ТЕС. 1 млн тонн вугілля – це 2 млн мегават електроенергії, які забезпечать світло і тепло для тисяч українських сімей.
З початку року ГРОЗи і прохідники шахти Західно-Донбаська ДТЕК ШУ Тернівське стабільно працюють над тим, щоб забезпечити країну необхідною кількістю вугілля.

Виробничу діяльність цієї шахти забезпечують три видобувних і прохідницьких ділянки. За 5 місяців прохідниами підготовлено5,3 км гірських виробок при плані 5 км. Середньодобовий видобуток по шахті за 5 місяців склав 830 тонн вугілля всього трьома видобувними ділянками. Навантаження на лаву – в середньому 1 849тонн.

Василь Снігур, директор ДТЕК ШУ Тернівське:

«Вугілля, яке видобувають шахти Західно-Донбаська і Самарська ДТЕК ШУ Тернівське – це мегавати електроенергії для України. Електроенергії, яка зараз в дефіциті і яку дуже важливо всім навчитися економити. Вугілля видобувається з-під землі важкою працею, а електрика витрачається легко і швидко. Нам важливо брати приклад з провідних країн світу, наприклад, з Німеччини, де розуміють, що енергоефективність – це ознака високого рівня розвитку країни. Наші шахтарі, зі свого боку, не дивлячись на всі складнощі, працюють максимально продуктивно, прагнучи забезпечити наші ТЕС українським паливом і наблизити енергонезалежність України».

Шахта Західно-Донбаська здана в експлуатацію в 1979 році з проектною потужністю 2,5 млн тонн вугілля на рік. Із поставленими перед нею завданнями шахта справляється завдяки наполегливій праці шахтарів та інвестицій компанії ДТЕК. Так, в 2014 році Західно-Донбаська вперше за всю історію свого існування видобула 2,5 млн тонн вугілля за рік.