Наразі проводиться відбір кандидатів у поліцейські комісії. Саме вони будуть відбирати кандидатів на службу у дорожню патрульну поліцію.

Про це під час прес-конференції розповів  т.в.о. заступника начальника Головного управління НП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Дорожня патрульна поліція буде забезпечувати безпеку на дорогах національного, міжнародного та регіонального значення. Поліцейські наряди працюватимуть на тих ділянках траси, де зафіксовано найбільший рівень ДТП. Перші 136 чоловік будуть обслуговувати трасу у напрямку Дніпро-Решетилівка, Дніпро-Павлоград, Дніпро – Запоріжжя-Сімферополь. Вони будуть підпорядковані на місцях управлінню патрульної поліції у Дніпрі. Також передбачено ще набір у дорожню поліцію, співробітники якої будуть підпорядковуватися Криворізькому УПП та відповідно працювати на дорогах у напрямку Кривий Ріг- Кропивницький, Кривий Ріг – Нікополь тощо», – розповів Володимир Богоніс.

За словами т.в.о. заступника начальника, зараз проходить набір у поліцейські комісії, які будуть затверджені вже найближчою сесією обласної ради. Далі буде оголошено конкурсний набір на службу у дорожню патрульну поліцію та, відповідно, пройде сам конкурсний відбір. І вже з вересня планується, що майбутні поліцейські впродовж двох з половиною місяців пройдуть навчання. Очікується, що до кінця року новостворений підрозділ вже працюватиме на дорогах Дніпропетровщини.

Окрім цього, передбачено створення груп тактичної підтримки патрульної поліції. Перші 40 чоловік у Дніпрі вже набрані.