Шість найкращих роїв Дніпропетровщини злетілись на ІІ обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл», яка пройшла у с. Орлівщина, Новомосковського району.


Павлоград представляла команда «Патріоти» Західно-Донбаського професійного ліцею. До складу команди увійшло 8 чоловік – 6 хлопців і дві дівчини.

Із 6 по 9 червня команди пройшли чимало різних конкурсів, показали свої знання з історії козацтва, долали смугу перешкод, ходили строєм, облаштовували місце таборування максимально наближений до козацького табору, готували козацькі страви і розповідали про свої добрі справи.

«Перший конкурс «Добре діло». Ми збирали теплі речі, засоби гігієни, пекли пиріжки і відправляли в зону АТО. А всі грамоти, подяки збирали і оформляли в альбом», – розповіла tv-news.dp.ua викладач ліцею Наталія Уставицька.

У цьому першому конкурсі наша команда зайняла перша місце. Так само не було рівних нашим «Патріотам» і в усіх інших конкурсах, окрім орієнтування на місцевості. Це завдання для павлоградців виявилось найважчим.

А от за конкурс «Козацька страва» всі команди отримали максимальну кількість балів. Рій із Павлограда приготував щербу, мамалигу, сало та узвар. Страви видались на славу.

Здивувала суддів наша Аня Кремяновська. У стрільбі їй не було рівних. Вона була єдиною дівчиною у цьому конкурсі.

Показали учасникам змагань і як живуть справжні військові, організувавши поїздку у Гвардійське.

У загальному заліку Павлоград посів перше місце. Друге дісталось Кривому Рогу і третє Божедарівці (колишній Щорськ).
Переможці візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях, якщо знайдуть потрібні кошти.

      Фото Наталії Уставицької

Коментарі   

+1 # Ігор 14.06.2017, 11:26
Бажаю нашим "Патріотам" знайти потрібні кошти й поїхати на всеукраїнські змагання. Наше місто має їм допомогти, бо вони так тяжко вибороли і перший етап регіону серед восьми команд. А на другому етапі були такіж переможці регіонів, але наші найкращі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата