в тому числі і надскладних

Це один із лікувально - профілактичних закладів Дніпропетровської області, де проводяться складні оперативні втручання: аллопластика сітчатим імплантатом черевної стінки, ендопротезування тазо-стегневого суглобу, ендоскопічні методи діагностики та лікування ускладнень виразкової хвороби, підслизова остеоконходиструкція нижніх носових раковин при хронічному риніті, впроваджені малоінвазивні операції на жовчному міхурі, тромболізис при гострому інфаркті міокарду, ішемічному інсульті та інші.

Лікарню створено як багатофункціональний заклад для обслуговування шахтарів Західного Донбасу та їх сімей. На сьогоднішні Павлоградська міська лікарня №4 є лікувальним закладом на 215 ліжок по наданню як екстреної так і планової медичної допомоги дорослим та дітям: по терапії, кардіології, неврології, ендокринології, хірургії, травматології, отоларингології, офтальмології, інфекційних захворювань та, крім того, реанімаційної та кардіореанімаційної допомоги не тільки для пацієнтів Павлограда, але й для всього Західного -Донбаського регіону.

За 2016 рік в медичному закладі проліковано 10008 чоловік, в т.ч. дорослих – 8179, дітей – 1829. Проведено біля 3000 оперативних втручань. Діагностично - консультативний центр лікарні в 2016 році відвідали 220 тис. чоловік.

Довідково

У третю неділю червня – День медичного працівника