Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника.

Професія, що була обрана вами, в усьому світі вважається найгуманнішою.

На сьогоднішній день в системі охорони здоров’я м. Павлограда працює понад 1,5 тисячі медичних працівників. Щодня ви надаєте допомогу 4 тисячам пацієнтів, і це не просто цифри статистики – за ними стоїть життя та здоров’я людей.

Ми пишаємось тим, що Павлоград є лідером за показниками народжуваності, що до медичних закладів нашого міста їдуть пацієнти зі всього Західного Донбасу, і це свідчить про вашу компетентність та високу професійність.

Недивлячись на реформування медичної галузі, хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – збереження медичних послуг для наших мешканців. Завдяки медичним працівникам вдалося зберегти охорону здоров’я, як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, фельдшера, акушерки та санітарки.

Без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення неможливо. Поряд зі своїм професійним обов’язком ви активно підтримуєте волонтерський рух.

Ми дуже вдячні вашим колективам та працівникам відділу охорони здоров’я, які підтримують наших воїнів на сході країни медикаментами, перев’язувальними матеріалами, білизною, тощо. Закупили навіть титанові пластини для бійців, які мали поранення і потребували реконструкцію щелепи (передали спеціалізованій лікарні м. Дніпро).

Вдячні працівникам станції швидкої медичної допомоги, які транспортували поранених з перших днів проведення АТО.
Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які віддали зціленню людей свої знання, досвід та теплоту серця.

У переддень свята висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.

І кожний медичний працівник розуміє, що здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

                 З надією та вірою у серці начальник відділу охорони здоров’я Олена Герасименко

Юридические услуги