Про досягнення підприємства у 2017 році розповів під час прес-конференції генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін.

На шахті «Ювілейна» триває будівництво вентиляційної свердловини №3. Свердловина уже забезпечує окремі виробки шахти розрахунковою кількістю повітря.
Триває реалізація проекту по заміні вентиляторів головного провітрювання шахти «Дніпровська» (ШУ Дніпровське). У березні на ШУ поставлена механічна частина вентиляторної установки. На даний час ведуться підготовчі роботи по заміні одного вентилятора, а до кінця року і другого.

Успішно пройдена друга виробка Богданівського скиду (ШУ Тернівське). У 2016 вперше в історії вугільної галузі України та Європи було перетнуте найбільше в регіоні геологічне порушення – Богданівський скид. Цей розкіл «розірвав» вугільні пласти по вертикалі на 300 м. На даний час в ШУ активно ведуться роботи по проходженню останньої 3-ї виробки Богданівського скиду.

На шахті ім. Героїв Космосу запустили дробильний комплекс. Аналогів такого комплексу немає в Україні. Такі іновації дозволять підприємству замість піску, котрий додають у цементний розчин для підвищення міцності капітальних гірничих виробок, використовувати подрібнену шахтну породу. В результаті це значно покращить екологію у вугільних регіонах, бо зникнуть відвали породи.

Прохідники ШУ Павлоградське у травні здивували результатом. Бригада Юрія Криворучка ділянки ПР-2 шахти Павлоградська (ШУ Павлоградське) за місяць пройшла 415 п.м.виробки на 104 збірному штреку. Цей результат більше аніж удвічі перевищує середньомісячні темпи роботи за півріччя.