Кількість травм за січень-квітень 2017 знижено на 32%.

Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін пов’язує це із тими заходами, які проводяться на підприємствах та значному збільшенні виділених коштів на охорону праці.

Так за 4 місяці 2017 року витрати на охорону праці та техніку безпеки склали 62,3 млн грн. Це на 34% більше, аніж за увесь минулий рік. На придбання засобів індивідуального захисту за 4 місяці направлено 26,6 млн грн.

У 2017 на всіх шахтах та філіалах Павлоградвугілля реалізується програма ініціатив по охороні праці. Мета програми – мотивувати працівників на безпечну працю, підвищення культури безпеки, розвиток лідерства по безпеці серед керівників підприємств.

Цьогоріч вперше на підприємствах Павлоградвугілля проводиться психо-фізіологічна експертиза персоналу. Експертиза показує чи відповідають психофізіологічні якості працівника виду робіт підвищеної небезпеки. Основне завдання такої експертизи – зберегти здоров’я працівника , продовжити його трудове довголіття та попередити професійні захворювання.

Щокварталу на підприємствах ДТЕК Павлоградвугілля визначаються кращі колективи в області промислової безпеки. Із початку року сума матеріального стимулювання працівників за питаннями охорони праці склала 500 тис грн.

Коментарі   

0 # Андрон 16.06.2017, 01:57
Якби не працював на шахті то мабуть і повірив би цій маячні.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги