Всі бази відпочинку та дитячі табори, що знаходяться на балансі ДТЕК Павлоградвугілля готові до прийому відпочивальників.

Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін, відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції.

«Всі бази, що знаходяться на балансі Павлоградвугілля, всі табори готові до прийому наших трудящих. Там повністю зроблені ремонти, замінено обладнання. Ми провели об’їзд і можемо сказати, що сьогодні нам не соромно приймати там людей», – сказав Сергій Воронін.

Цьогоріч за літній сезон на базах відпочинку, що знаходяться на балансі ДТЕК Павлоградвугілля та в інших оздоровчих закладах на курортах Чорноморського та Азовського узбережжя, планується оздоровити більше 24 тис чоловік. Це працівники підприємств ДТЕК Павлоградвугілля та члени їх сімей.

У порівнянні із минулим роком вартість путівки дещо збільшилась, проте для співробітників ДТЕК Павлоградвугілля вона, як і раніше складатиме 10% від повної вартості.

Із 16 червня починають роботу дитячі табори відпочинку ДТЕК Павлоградвугілля: «Павлоградець», «Пролісок», ім. С. Маркова. Всього планується оздоровити понад 2 тис дітей. На утримання трьох дитячих таборів виділено 15,8 млн грн.

Юридические услуги