ПАТ «Укртелеком» пропонує громадянам Дніпропетровської області отримати 1 тис грн винагороди за інформацію про злодіїв мідного кабелю або їхні протиправні дії, яка допоможе затримати злочинців

Про це  повідомляється в прес-релізі компанії.

Винагороду буде надано, якщо зловмисника вдасться затримати і взяти під варту, а відомості про вчинення кримінального злочину внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Особа, яка надала інформацію, також має дати свідчення в якості свідка в досудовому розслідуванні.
Згідно прес-релізу, Дніпропетровська область посідає перше місце за кількістю крадіжок мідного кабелю. Як повідомлялося, тільки в місті Дніпро в 2017 році «Укртелекомом» було зафіксовано близько 1 тис. крадіжок, що на 60% більше ніж за аналогічний період 2016 року.

За даними голови ради Української асоціації операторів зв'язку «Телас» Леоніда Ошерова, за підсумками 2016 року року члени асоціації отримали понад 400 млн грн збитків через більш 5 тис. крадіжок.

Раніше, група народних депутатів зареєстрували у Верховній Раді законопроект №6454 про внесення змін до Кримінального кодексу в частині впровадження кримінальної відповідальності за пошкодження інфраструктури всіх типів ліній зв'язку, а також пряму заборону брати металобрухт спеціального майна з вмістом кольорових металів, крім компаній, що використовують такий металобрухт в своїй діяльності.