Проект «Арт-територія «Всі свої» спрямований на активізацію діалогу між місцевою громадою та переселенцями.

Створити такий сучасний простір вирішили на базі бібліотечної філії №2, що по вул. Дніпровській, 557. Для цього в приміщенні бібліотеці виконали ремонтні роботи. На даний час проект на завершальному етапі.
Він реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Як реалізується проект, чи вдається налагодити діалог між місцевою громадою та переселенцями і наскільки активно залучаються до цього процесу Громадські організації міста приїхали подивитись представники Нідерландської організації VNG International/Пакс, Маіта ван дер Марк — експерт VNG International проекту «Державне будівництво та підзвітність у Східній Україні», Алма Масіч - експерт PAX по відносинах з громадськими організаціями та Олександр Шашкін – асистент експерта з моніторингу проекту VNG International.

У залі засідань Павлоградського міськвиконкому вони зустрілись із міською владою, тбібліотечниим працівниками та гпредставниками громадських організацій, що беруть участь у реалізації проекту.

Як відзначила керівник центральної бібліотечної системи Павлограда Ліліана Бондаренко, завдяки проекту не лише вдалось відремонтувати приміщення, зробити його комфортнішим і затишнішим, а й популяризувати бібліотеку, залучити туди більше відвідувачів, в тому числі і переселенців.

Представники громадських організацій розповіли, що завдяки цьому проекту активізувався діалог та з’явилися довірчі відносини між місцевою громадою та переселенцями. Цей діалог здійснюється за допомогою проведення різноманітних заходів: майстер-класів, тренінгів, семінарів, індивідуальних консультацій, творчих виставок як в бібліотеці, так і в модульному містечку.

Після теоретичної частини нідерландці поїхали до бібліотеки і подивились, що уже зроблено і що планується. Побаченим залишились задоволені.