Вони мають бути однакові для всіх 

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУ НП Дніпропетровської області Володимир Богоніс та начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак зустрілись із активістами та лідерами Громадських формувань, організацій Павлограда.

Мета зустрічі – познайомитись, налагодити тіснішу співпрацю та домовитись про єдині «правила гри».

«Для того, щоб зрозуміти які у нас діючі громадські формування, що ви є такі, готові працювати , з якою метою створені . Щоб ми розуміли чи можемо ми на вас розраховувати чи ні, зрозуміти команди із якими ми можемо працювати. Поспілкуватись один з одним познайомитись. Ми творимо історичну подію , ми домовляємось про певні правила гри для Павлограда», – сказав Володимир Богоніс.

Серед основних правил, котрі мають беззаперечно виконувати всі: законність, однакові правила гри для всіх, відміна телефонного права.

«Дуже хотів би, аби ці правила гри були не чужими для Павлограда. Дуже розраховую на вас, як на громадськість у певному контролі за якістю роботи патрульної поліції у Павлограді, груп реагування патрульної поліції», – наголосив Володимир Богоніс.