Ми не можемо заборонити проведення декотрих акцій, але ми можемо вимагати законність їх проведення. 

Наголосив тимчасово в.о. начальника управління обласної  поліції Володимир Богоніс під час зустрічі із Громадськими формування та громадськими організаціями Павлограда.

«Ми можемо вимагати законності проведення цих заходів – не використання забороненої символіки, гасел, не закликання до сепаратистських дій. Я як один із керівників обласної поліції обіцяю, що всі акції проходитимуть законно і ми разом із вами будемо за цим слідкувати», – сказав Володимир Богоніс.

Він також висловив думку щодо відзначення декотрих дат, котрі не мають ніякого патріотичного виховання.

«У нас є що святкувати, у нас є кого пам’ятати. Тому дати , які нам нав’язують , вони не зовсім прийнятні. Починаємо аналізувати хто є ініціатором – «Союз Советских офицеров», «Союз більшовиків та комуністів». Ми не можемо їм заборонити проводити ці акції. Але у нас є що відзначати. Наприклад 29 серпня – День виходу із Іловайського котла. Ми втратили 29 серпня дуже багато наших патріотів. Є дуже відомі особистості, які змінили історію України, про яких ще ніхто не знає. Будуть вони ще в історію вписані золотими буквами, які загинули під Іловайськом. Визначні люди, генії, сини нашої держави», – наголосив Володимир Богоніс.

Він також додав, що готові забезпечувати порядок при проведенні різних патріотичних заходів Громадськими формуваннями Павлограда.