Щорічний виїзний семінар був присвячений підготовці до збору ранніх зернових, обміну досвідом та корисним знайомствам.

У заході взяли участь не лише фермери, а й компанії, що реалізують засоби захисту рослин, добрива, насіння та представники банків.
На семінарі фермери ділились досвідом застосування ефективних технологій вирощування рослин, представники компаній рекламували свою продукцію, а банківські працівники розповідали про послуги, які можуть надати фермерам.

Начальник управління із надзвичайних ситуацій Олександр Миславський наголосив на необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час збору врожаю.

За повідомленням голови районної державної адміністрації Святослава Максимчука такі семінари корисні для всіх учасників заходу, бо дають можливість завести корисні знайомства, дізнатись щось нове у технологіях вирощування рослин і поділитись своїм досвідом.

«Ми зможемо продемонструвати , що можна виростити в тих умовах, в яких ми знаходимось. Компанії, що займаються добривами для рослин зможуть прорекламувати свою продукцію. На демонстраційних ділянках фермер показав який сонях, чим підкормлював рослину, які були гербіциди і який результат», – розповів Святослав Максимчук.

Свої поля демонстрував керівник фермерського господарства «Сила» с. Богданівка. Каже, що уже тривалий час співробітничає із компанією «Хім-Агро-60» по технологіях, по внесенню добрив, роботі із препаратами . Співробітництвом задоволений, бо бачить гарні результати і щороку вони все кращі.

Задоволений своїми результатами господарювання в Україні і керівник ТОВ «Агро КМР» француз Жан Поль. Перш ніж потрапити у Троїцьке, він об’їздив всю країну. Каже, що саме у Павлоградському районі земля найкраща.