Петропавлівська районна лікарня стала яскравим прикладом того, що коли об'єднуються громада, закордонні «донори» і великий бізнес, виграють звичайні люди.

Районна влада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та компанія ДТЕК подарували Петропавлівці повністю оновлене фізіотерапевтичне відділення. Якісні медичні послуги зможуть отримувати більше 26 тисяч жителів Петропавлівщини і 3,5 тисячі вимушених переселенців. Сума проекту склала 1 млн 165 тис. грн.

Ігор Малянчук, головний інженер шахти ім. М. І. Сташкова ДТЕК ШУ Дніпровське:

«Наша компанія упродовж багатьох років вносить свій внесок у поліпшення рівня життя в Петропавлівському районі. Крім того, ми постійно говоримо про те, що потрібно використовувати можливість залучення на територію і інших компаній - «донорів». Ми дуже раді, що до наших рекомендацій дослухалися і громада Петропавлівського району бере участь в грантових конкурсах. Залучити в район такого серйозного інвестора як GIZ – це справжнє досягнення. Ми, в свою чергу, не могли залишатися осторонь, коли до нас звернулися з проханням про співфінансування такого важливого проекту. Він став яскравим підтвердженням того, що тільки спільними зусиллями суспільства, влади і великого бізнесу ми зможемо зробити життя людей в районі кращим і комфортнішим».

Петропавлівський район виграв грант на суму 600 тис. грн в проекті «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». Конкурс був організований Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. За ці кошти закуплено обладнання для:

  •  тренажерного і гімнастичного кабінетів.
  •  Кабінету-інгаляторію і теплолікування.
  •  Високочастотної терапії.
  •  Кімнати аромотерапії.
  •  Проведено навчально-профілактичні заходи.

Ще 450 тис. грн виділено з районного бюджету на виконання ремонтів у кабінетах відділення і облаштування соляної кімнати. Однак в ході ремонту коштів не вистачило. Тому районна влада звернулися до ДТЕК з проханням про співфінансування для завершення ремонту у відділенні, компанія ДТЕК виділила 115 тис. грн.

Наталія Шевченко, в.о. голови Петропавлівської районної державної адміністрації:

«Запорукою успіху реалізації проекту з оновлення фізіотерапевтичного відділення стала командна робота, починаючи від ініціативної групи проекту, спонсорів – Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та компанії ДТЕК, до співробітників ЦРЛ. Всі ми працювали на один результат. Спочатку було три ідеї для участі в гранті – сфери спорту, культури і охорони здоров'я. Але проаналізувавши потреби району, все-таки зупинилися на медицині. Ми думали про наших дітей, яким після загальних захворювань потрібно проходити лікувальні процедури; шахтарів, яким важлива реабілітація професійних захворювань за місцем проживання; вимушених переселенців, які в силу життєвих обставин не можуть дозволити собі відновлення в приватних санаторіях. На цьому проекті ми не зупиняємося, а продовжуємо співпрацю з ДТЕК за проектом «Громада своїм руками» і, звичайно ж, будемо брати участь в інших грантових конкурсах іноземних інвесторів».

Компанія ДТЕК протягом багатьох років вносить свій внесок у поліпшення рівня життя в Петропавлівському районі. Інвестиції ДТЕК у соціальну сферу району за 9 років співпраці склали понад 11 млн грн. Це спільні проекти громади, влади та великого бізнесу. У 2017 році ДТЕК продовжує співпрацю з громадою і владою Петропавлівського району, інвестуючи в проекти соціального партнерства.

Дізнатися більше про соціальні проекти ДТЕК можна на сайті www.spp-dtek.com.ua.

Юридические услуги