Якщо поліція не приїздитиме упродовж 15 хвилин на виклик, то на це у них мають бути дуже важливі причини.

Тимчасово в.о. заступника начальника обласного управління  поліції і Володимир Богоніс пообіцяв актвізувати у Павлограді систему централізованого управління нарядами поліції «ЦУНамі».

«Зараз ця система працює в місті дуже слабо. Але я обіцяю,що із завтрашнього дня вона запрацює. Поліція працюватиме із мобільними планшетами буде внесена в єдину систему дислокації під назвою «Цунамі». І тоді буде важко пояснити чому вони їхали півтори години, якщо вони не були ніде задіяні. А я навіть із Києва зможу подивитись і провести службове розслідування і довести їм, що вони були не праві, якщо такі речі будуть. Якщо вони були задіяні там чи там я вам це покажу. Допустимо було ДТП і екіпаж такий то працював там, екіпаж такий займався тим то. І це буде підтверджено викликом на 102. Підробити дзвінок чи підкласти якийсь папірець неможливо. Це все фіксується в електронному вигляді. І ми будемо вимагати фіксації всіх їхніх дій в електронному вигляді. І це все тепер буде контролюватись нами», – сказав Володимир Богоніс.

За його словами кожен поліцейський екіпаж області відслідковуватиметься у Дніпрі.

«Ми зараз посадили чергового у Дніпрі, який відслідковує кожен екіпаж, який телефонує керівнику і питає а де твої люди, чим вони займаються. Якщо там червоним горить, то ми бачимо що вони роблять . Ми не бачимо як вони це роблять, але ми бачимо що вони роблять. Вони відписались. Якщо зелений прапорець, то нічого вони там не роблять . Якщо зелений прапорець упродовж години, то ми на це реагуємо», – наголосив Володимир Богоніс.