Тротуари та ливневі стоки не облаштовуватимуть. Пообіцяли, що вода на дорозі не затримуватиметься , а для тротуарів потрібен окремий проект.

У Павлограді триває капітальний ремонт дороги по вул. Успенській. На завершення всіх робіт підрядникам знадобиться максимум місяць.
Проект по ремонту дороги був розроблений іще минулого року. Потім його відкорегували, внесли декотрі зміни. Зокрема, передбачалось облаштування ливневок, проте вирішили, що ливники у такому вигляді нашкодять мешканцям прилеглих будинків.

«Тут передбачалось облаштування ливневок лоточним методом. Якби ми укладали ці короби понад житловими будинками, то ми б знищили всі дерева, що тут ростуть, порушили б всю інфраструктуру. Ми зараз визначили нахили, виводимо їх максимально на Харківську і вода розтікається», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

За словами підрядників більша частина робіт уже виконана. Залишилось виконати роботи на ділянці дороги від вул. Ганни Світличної до вул. Шутя. Проектом передбачено також облаштування тротуарної доріжки ( лише 450 метрів), обочин та освітлення вулиці.
Облаштування тротуарів проектом не передбачено , тому людям доводиться ходити по проїжджій частині .

За повідомленням міського голови для тротуарів потрібен окремий проект.
Вартість проекту – 25 млн грн. Кошти виділені із обласного бюджету. Замовник проекту – департамент комунального господарства та будівництва облдержадміністрації.

Гарантійний термін експлуатації дороги після капітального ремонту – 5 років.