У святковій програмі взяли участь навіть військовики та МНС-ники 

У неділю, 25 чрвня, у Павлограді завершився триденний молодіжний марафон, котрий підготували активісти ГО «ЕСПУС».

Уже традиційно в парку селища ім. 18 вересня прошли конкурси із волейболу, в яких брали участь 5 команд.
На новенькому стаціонарному столі, що напередодні виготовили та встановили активісти, пройшов турнір по армреслінгу. В ньому брали участь більше 20 молодих жителів міста та регіону.

А найменші гості свята змогли позмагатись у веселій естафеті.

Родзинкою свята став конкурс «Я – рятувальник!» і приїзд рятувальників 5 державної пожежно-рятувальної частини 9-го державного пожежно-рятувального загону павлоградського Хімзаводу під керівництвом Миколи Лупиря. Загін має у своєму розпорядженні унікальний 12-метровий пожежний автомобіль із вмонтованим устаткуванням для гасіння загорянь при хімічному виробництві.

Спочатку рятувальники продемонстрували присутнім своє обладнання, засоби захисту та розповіли про правила протипожежної безпеки, про особливості гасіння пожеж влітку. А від можливості приміряти пожежний костюм публіка була в захваті.


Потім бажаючі могли випробувати себе в ролі рятівника. Найкращий результат продемонстрував школяр Діма Волошин, який зовсім трохи не дотягнув до норми професіонала. І завершив конкурс – душ із пожежного шлангу, у спекотний день бажаючих освіжитись було чимало.

Після невеликої перерви, у футболі позмагались дві команди – павлоградського технікуму та молоді мікрорайону ім. 18 вересня.
Вечірня програма пройшла на при палацовій площі БК «Ровесник». Тут духові музики військового оркестру в / ч №3024 годину розважали публіку композиціями в різних музичних стилях, в тому числі і популярні пісні українських зірок.

І завершився День молоді концертно-конкурсною програмою, за участю талановитих жителів селища: Миколи Огли, Аліни Боговиної, Мирослави Сомандрос, трио: Наталії, Віталія Шликових та Сергія Соломахи та ін.

А до 22.00  відривались на дискотеці

До речі

Варто відзначити, що зараз не лише громадськість піклується про облаштування парку на селищі ім. 18 вересня. Працівники КП «Затишне місто» викосили траву, засадили клумби і поливають їх практично щодня. За що жителі мікрорайону висловлюють комунальникам особливу подяку.

Юридические услуги