Кажуть, що після очистки каналізаційні стоки за якістю будуть як питна вода…

Проект по реконструкції очисних споруд в місті розроблений ще у 2005 році . І щороку його обіцяли реконструювати, проте ….не реконструювали. На цей раз роботи уже розпочали і обіцяють у цьому році завершити. Але при цьому планують скоригувати уже дещо застарілий проект, застосувавши новітні технології та матеріали. Кажуть, що це дасть економію коштів та покращення якості очистки каналізаційних стоків.

«Ми залучили проектну організацію з метою коригування проекту , застосувавши нові технології . Це значно здешевлює проект і покращує якість очистки стоків», – повідомив міський голова Анатолій Вершина.

Роботи по реконструкції очисних споруд фінансуються із обласного бюджету. За словами начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Миколи Куша повний опис процесу очистки стоків за новими технологіями зараз готують для обласної державної адміністрації на затвердження.

Підрядник, що виконує роботи по реконструкції запевняє, що після грубої та тонкої очистки стоків , вода за якістю буде як питна.

Каналізаційні стоки після очищення потрапляють в річку Гніздка , далі – у Самару.