Вони вимушені ходити темними під’їздами та сплачувати не свої борги 

Відсутність освітлення у під’їздах житлових багатоповерхівок – не новина для Павлограда. Причина одна – борги окремих мешканців будинку перед КП «Павлограджитлосервіс» , який обслуговував будинки. Адже освітлення місць загального користування є складовою тарифу по утриманню будинку. 

«Ми звертались до міськвиконкому, ПЖС, аби боролись із боржниками,а не карали мешканців всього будинку , подавали їх до суду . Цікаво іще , що світла в під’їздах немає із лютого 2017, а платня за освітлення місць загального користування нараховується. Тобто за відсутню послуги із нас вимагають гроші. Ми зараз можемо порушити проти них кримінальну справу. За що з нас знімають гроші? Аби погасити заборгованість тих боржників? Чому ми маємо платити за них?», – розповіли tv-news.dp.ua мешканці трьох будинків (14, 16, 18) по вул. Степового Фронту.

 

На всіх поверхах будинку відсутні навіть лампочки

Пенсіонери, мешканці будинків, кажуть, що як тільки стемніє, то на вулицю не виходять, були випадки і травмувань через темряву у під’їздах.

«У нас немає боргів перед ПЖС , то чому ми повинні страждати за чужі борги. Людям важко пересуватись у під’їзді. Я уже падала. Піднімалась на другий поверх, прорахувалась зі східцями і впала. Тільки сутеніє ми заходимо додому і нікуди не виходимо. І боїшся за дітей. Звертались в РЕС, ПЖС міськвиконком. Відповідь одна – світло з’явиться, коли погасять заборгованість. Але чому ми повинні працювати із боржниками, адже це обов’язки не наші», – розповідають мешканці будинків.

Люди кажуть, що така ситуація спонукає і їх до того, аби не сплачувати , бо виходить, що акуратні платники сплачують не лише за себе. То нехай і їх борги розкидають на всіх. Шукати справедливості вони готові у прокуратурі та суді.