Павлоградська ГО «Характерник» вимагає від місцевого телеканалу спростувати недостовірну інформацію і надалі говорити лише правду.

Мова йде про сюжет ПТРК, де висвітлюється проведення 25 березня 2017 року мітингу «Характерниками» під стінами міськвиконкому та прокуратури.

Матеріал за темою: «Характерники» знову мітингують

«Характерники» запевняють, що у сюжеті їх звинуватили у тому,що по завершенню мітингу начебто одна із його учасниць віддавала телефони неповнолітнім, котрі забрала у них перед початком заходу і також у тому, що їх мітинги проплачені, і що до таких заходів залучають неповнолітніх.

«Начебто жінка забрала у малолітніх дітей телефони і потім їх повертала їм. Це був наклеп, бо навіть якщо це малолітні діти, їм по 16-17 років, але вони були із мамою, тобто мама несе за них відповідальність. По-друге, за статутом характерників, вступати до нашої організації можна із 14 років. І по-третє, жінка на той час працювала диспетчером. Вона тримала телефони в руках і відповідала на запити по своїй роботі. І ще одним момент, там показали заставку і сказали, що там якийсь реальний хлопець і що заплатили гроші за участь у мітингу. Потрібні докази. Це все неправда. Я зараз так само на будь-яку людину можу щось сказати», – говорить «Характерник» Юрій Марченко.

Члени організації вимагають, аби телеканал спростував цю інформацію і щоб в майбутньому говорили лише правду.


«Ми вимагаємо, щоб канал ПТРК спростував цю інформацію, показав, що це дійсно донька цієї жінки. І більше нам нічого нетреба. Просто , щоб не було наклепу і щоб в майбутньому показували правдиву ситуацію. ПТРК отримує гроші із бюджету, а не якоїсь конкретної людини і щоб він висвітлював реальні події», – говорять «Характерники».

Із позовом до суду звернулась та сама жінка, котру звинуватили у сюжеті.

На підготовчому судовому засіданні, котре пройшло 3 липня , суд з’ясував, що обидві сторони довіряють суддям та познайомив їх із їхніми правами і обов’язками.


Позивачка ж попросила перенести судове засідання у зв’язку із відсутністю адвоката. Суд це прохання задовольнив і переніс справу аж на початок осені.

Коментарі   

-2 # Андрей 04.07.2017, 09:39
А когда на Марченко в суд подадут? В одном из своих видео он называл Волкову обкуренной девочкой.
А еще гнал на Мкртчана, Мартовицкого и т.д., у него есть доказательства своих слов.?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Андрон 04.07.2017, 20:09
Цитую Андрей:
у него есть доказательства своих слов.?


Впєрьод в суд, а нє ной сдєсь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата