Платню за проживання в модульному містечку Павлограда пропонують збільшити до 280 грн. На даний час люди сплачують за проживання в будиночках 150 грн.

Із пропозицією збільшити платню до депутатів звернулась начальник відділу обліку комунального майна та житлової площі Вікторія Гребенюк.
За її словами щороку міський бюджет компенсує все більші суми за проживання вимушених переселенців у містечку.

«У минулому році на утримання транзитного містечка було виділено із міського бюджету 1 млн 378 тис грн, у цьому році уже виділили 1 млн 542 тис грн. А до кінця року буде потрібно іще 1 млн 895 тис грн. Ці кошти ідуть на покриття витрат за комунальні послуги , бо їх вартість з кожним роком зростає», – сказала Вікторія Гребенюк.

За її словами реальна вартість проживання в модульному містечку на сьогоднішній день становить 740 грн. Мешканці містечка сплачують лише 150 грн. Решта покривається із міського бюджету.

При збільшені плати за проживання до 280 грн, міський бюджет зекономить 520 тис грн.
Депутати попередньо обговорили це питання під час спільного засідання депутатських комісій. Остаточне ж рішення приймуть під час пленарного засідання.

Довідково

На сьогоднішній день у модульному містечку проживає 358 чоловік, із них 25 дітей. Будиночки були доставлені в місто Німеччиною, в якості тимчасового житла для вимушених переселенців. За німецькими стандартами термін їх експлуатації – 3 роки.