Приміщення колишньої МСЧ 15, що на селищі Хімзавод у Павлограді з кожним роком все більше занепадають, руйнуються, розкрадаються. Вони стають місцем збору  різних асоціальних елементів. 

Охороняти будівлі готові хімзаводівські активісти , ГО «ЕСПУС». Про такі плани розповів депутатам член ГО Володимир.

«Останні два роки вони дуже інтенсивно руйнуються місцевими жителями . У цьому році ми взяли одне приміщення 355 м кв і збираємось його відновлювати для нашої громадської організації, зробити там молодіжний Центр дозвілля. За цим приміщенням знаходиться ще три будівлі. Вони руйнуються досить активно, бо ніякої охорони там немає. Нічого не перешкоджає їх розкрадати . Ми там зі своїми хлопцями ганяємо різні компанії неблагонадійні, уже 6 різних груп вигнали – і цигани були, і наркомани, і підлітки руйнують. Там щотижня вибиваються вікна. Ми щотижня приходимо і заново забиваємо», – говорить активіст.

Він пропонує, аби приміщення депутати дали їм у позичку, тобто безкоштовно. Далі планують їх законсервувати і охороняти.

Депутати кажуть, що дати приміщення можуть лише для певної мети, а не для їх консервації. Для охорони ж потрібні кошти. Та і наявність там одного часу сторожа не припинила розкрадань будівель. Була також пропозиція дати будівлі активістам, але лише на рік. А тим часом подумати, що із ними робити, можливо продати. 

До спільної думки так і не дійшли. Рішення прийматимуть під час пленарного засідання.

Читайте також: Колишня МСЧ 15 перетворюється на руїни (ФОТО, ВІДЕО)