Всі рішення пленарних засідань приймаються відкритим поіменним голосування шляхом підняття рук. Це фіксує лічильна комісія і після оголошення результатів голосування рішення є остаточним.

Такий регламент Павлоградської міської ради мають затвердити депутати.
Потреба у визначені чіткості щодо способу та результатів голосування виникла після непорозуміння, що виникло при прийнятті рішення щодо приватизації декотрих об’єктів нерухомості у центрі міста.

Матеріал за темою: Хто винен і що робити

Тоді, згідно піднятих рук «за» продаж будівлі у центрі міста (між вулицями Горького та Шевченка) проголосували лише 15 депутатів. Рішення не пройшло. Проте згідно заповнених депутатами протоколів голосування, «за» продаж було уже 22 голоси. Тобто, виходить, що будівля таки продана.
Цей момент викликав непорозуміння та обурення.

Повну ясність у те хто із депутатів як і за що голосував могла б внести електронна система для голосування «Рада». Її вартість 600-700 тис грн.
За словами секретаря міськради Євгена Аматова, міський голова пропонує депутатам скинутись на придбання такого обладнання.

«Міський голова пропонує, що якщо ви хочете систему Рада, то кожен депутати дає по 20 тис грн і за 600-700 тис придбаємо систему «Рада», – сказав Євген Аматов.