Виперджаючи план на десять днів, шахтарі ДТЭК ШУ Павлоградське видобули свої перші з початку року 2 млн тонн вугілля для країни.

Забезпечити українські сім'ї світлом і теплом та впоратись із поставленим завданням гірникам допомогли професіоналізм та інвестиції компанії ДТЭК у виробництво. Продуктивна підготовка 6 нових лав та їх запуск, зроблені в 2016 році, дозволяють сьогодні шахтарям стабільно добувати і видавати на-гора такі важливі для енергобезпеки країни тонни вугілля.

Коллектив ШУ Павлоградське за неповних 6 місяців добув 2 млн тонн вугілля, з них 93 тис тонн понад установлений план. До кінця року на ШУ Павлоградське планується ввести в експлуатацію ще 3 нових лави, які допоможуть гірникам шахтоуправління перейти 4-мільйонний рубіж по видобутку вугілля.
Сергій Наумов, заступник директора із виробництва ДТЭК ШУ Павлоградське:

«Такі високі досягнення стали можливими завдяки злагодженій стабільній роботі всього колективу ШУ Павлоградське: ділянок конвеєрного та внутрішньошахтного транспорту, ділянки по ремонту забійного обладнання, ділянок стаціонарного обладнання. Але виробнича перемога була б неможливою без інвестицій компаній у виробництво, які в минулому році склали 471 млн. грн. Наш колектив розуміє, яку важливу роль сьогодні відіграє для країни робота шахтарів і ми робимо все можливе для виконання взятих на себе зобов'язань по забезпеченню енергобезпеки України».

Юридические услуги