Грантовий проект реалізується за фінансової підтримки міністерства закордонних справ Нідерландів.

Партнерами проекту є 6 громадських організацій Павлограда, міська рада та Агенція економічного розвитку міста. Мета проекту – створення арт-простору для успішної адаптації та інтеграції переселенців у громаду міста.

Такий простір для спілкування та проведення різних заходів уже створений. Його урочисте відкриття відбулось 10 липня.

Сума гранту – 675 тис грн. Поки що нідерландці виділили – 336 тис грн. Із них на 200 тис грн зроблений ремонт приміщення та закуплені меблі, обладнання . Решта коштів (136 тис гнр) пішло на проведення різних заходів. Це різні майстер-класи, тренінги, семінари, в котрих брали участь переселенці, що живуть у Павлограді. Всього 18 масштабних заходів.

«Наш Благодійний фонд приділив більше уваги творчим процесам . Ми провели майстер-класи із Петриківки, живопису , плели віночки, шили спідниці. У нас тут стояла швейна машинка . Жінкам було дуже цікаво робити це власноруч для себе . Далі ми плануємо змонтувати невеличкий фільм. Упродовж всього проекту ми знімали невеличкі відеоролики . Тепер будемо монтувати фільм про цей проект. У вересні до нас завітає модельне агентство «Клеопатра із Покровська . Вони привезуть свою унікальну колекцію Національного вбрання», – розповіла про подальші плани один із партнерів проекту, керівник Благодійного фонду «Турбота» Наталія Уставицька.

У відкритті проекту взяли також участь і переселенці. Кажуть, що спільно проведені заходи дійсно допомагають більше зрозуміти один одного, здружитись.