Принаймні такі плани має Міністерство оборони України.

Планується, що військове формування розміщуватиметься на території колишньої військової частини, що по вул. Центральній у Павлограді. Це , поки що, не остаточне рішення, а лише інформація.

«За останньою інформацією із Міноборони приймаються рішення про дислокацію на базі цієї військової частини нової військової частини. Наскільки це достовірно я не можу сказати , але є така інформація, що війська частина буде передислокована у Павлоград. Минулого тижня я розмовляв із представником Міноборони і є такі плани», – сказав міський голова під час пленарного засідання.

Принаймні свої будівлі Міноборони на баланс міста не передає. Щоправда такі плани Міноборони має уже не перший рік.

«Там було дві військові частини. Нацгвардійці свої будівлі уже передали на баланс міста. А от Міністерство оборони то погоджується, то ні. Відповідь про те, що там має розташовуватись військове формування нам давали регулярно упродовж останніх трьох років», – розповіла в.о. начальника відділу комунального майна та обліку житлової плащі Вікторія Гребенюк.

А тим часом поки військовики думають, мешканці міста не дрімають… будівлі розкрадаються, занепадають. Декотрі уже зникли з лиця землі.

 

Коментарі   

-1 # Костянтин 13.07.2017, 21:39
Зникають будувлі НГУ. А будівлі ЗСУ просто руйнуються.
Я не уявляю як там можливо відродити частину.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата