А поки що навзамін лікарняних листів пацієнтам видають довідки 

За повідомленням головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Дуднікової, бланки лікарняних листів очікують у кінці серпня.

«На жаль відсутні бланки лікарняних по всій країні. В міністерстві охорони здоров’я 18 липня оголошується тендер на виготовлення бланків і після того як він пройде, ще 2 -3 тижні піде на укладення угоди , тобто у кінці серпня з’являться бланки. Ми просимо вибачення, що їх немає, але то не від нас залежать», – сказала Олена Дуднікова.

А поки що навзамін лікарняних пацієнти отримують довідки. Проте, довідка є лише доказом того, що людина дійсно хворіла. Кошти ж за час хвороби, можна отримати лише за наявності листа тимчасової непрацездатності.

За повідомленням Олени Дуднікової, коли з’являться бланки лікарняних, то всі хто отримав довідки, зможуть їх обміняти на листи непрацездатності і отримати компенсацію.

Коментарі   

+1 # Олександр 12.07.2017, 22:51
В лікарні ім. Мечнікова видають відразу лист непрацездатності. Так що не по всій країні вони відсутні. Це хтось з місцевих керівників винний в цій ситуації. І хотять прикритися фразою "відсутні бланки по всій країні".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олег 13.07.2017, 00:07
Цікаво.Може в Мєчнікова старі запаси?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата