Ліве крило дитсадка №5 «Ластівка», що на селищі ПЗТО знаходиться в аварійному стані. Воно дало тріщини і поступово відходить від основного приміщення.

Тріщини видно і ззовні, і зсередини. На них поставили так звані «маячки», аби спостерігати наскільки активно відбувається цей процес.

Проблема існує уже не перший рік. «Маячки» на тріщини ставили ще із 2009 року. І лише цьогоріч у міській раді заговорили про виділення коштів на її вирішення.

Потріскалась також була і стіна на музичній залі. Проте її вчасно скріпили металевими скобами

«Дитячий садок просить 400 тис грн, бо у них стіна тріснула. Вони кажуть, що давайте відселяти дітей, бо рушиться стіна», – сказав під час пленарного засідання міський голова Анатолій Вершина.

У дитячому садку теж дуже сподіваються, що кошти на ремонт будівлі цьогоріч їм таки виділять.

Зараз в садочку працює 8 груп, виховується близько 200 дітей. Ще дві групи не діють, бо потребують ремонту. Там могло б виховуватись ще 40 дітей. І не дивлячись на суттєву проблему, він виглядає досить затишним та доглянутим. У тій частині дитсадка, де немає тріщини зроблений ремонт, на вулиці батьки облаштували ігрові майданчики.

«Батьки хочуть, аби їх діти відвідували саме наш садочок. Ми навіть не можемо вмістити всіх бажаючих», – розповідає методист дитсадка Лариса Скочко.