Що брати за основу при підрахунку голосів – кількість піднятих рук чи кількість підписів у протоколах, заповнених депутатами. Здавалось би, що тут не має бути розбіжностей. Проте, як показує практика, розбіжності таки є.

Матеріал за темою: Хто винен і що робити?

Внести ясність у це питання не зміг і юрист міськвиконкому. За його словами беруться до уваги обидва моменти. 

Аби уникнути будь- яких непорозумінь, а процес прийняття рішень зробити прозорішим, депутати запропонували придбати електронну систему для голосування «Рада».

«Давайте виділимо кошти, придбаємо цю систему і у нас завершаться всі скандальні питання щодо голосування», – запропонував депутат від УКРОПу Олександр Батрінець.

Проте більшість обранців цю ідею не підтримали, мотивуючи це тим, що питання не на часі, немає коштів, в місті і так чимало проблем …і т.п. За словами міського голови Анатолія Вершини він цієї системи не боїться, але немає коштів.

«Я особисто не боюсь цієї системи «Рада» . Хто боїться системи Рада? Ніхто? Питання, на мій погляд, лише в коштах. Давайте внесемо пропозицію про виділення коштів на систему «Рада» на осінню сесію», – сказав міський голова.

Інші депутати вважають, що електронна система для голосування їм взагалі не потрібна та і мовляв де гарантія, що вона усуне проблеми.

До речі у сусідніх містах уже більше року місцеві депутати голосують за допомогою електронної системи для підрахунку голосів. Чи не побояться павлоградські  депутати придбати «Рада» ?