Такі наслідки дорожніх пригод за півроку 2017. 

Всього цьогоріч на дорогах міста та району сталось 46 дорожніх пригод, при котрих 4 людини загинули, 56 – отримали травми різного ступеню важкості. Це на 4 дорожні пригоди та на 10 постраждалих більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Павлоградського відділу поліції Вадим Данильченко під час прес-конференції.

«У 2017 році водії почали частіше порушувати правила дорожнього руху. Найчастіше це водії приватного транспорту. Вони становлять 51% від усіх ДТП, що стались на території міста та району», – сказав Вадим Данильченко.

Він також додав, що за червень 2017 року сталось 4 дорожніх пригоди за участю неповнолітніх. Із них дві пригоди стались за вини самих неповнолітніх та дві – за вини водіїв.

Також за червень 2017 на території міста та району сталось 9 дорожніх пригод за участю мототранспорту , при котрих 12 чоловік травмовані. Із них 7 пригод стались за вини водіїв мототранспорту . У двох випадках кермувальники перебували у стані алкогольного сп’яніння.

«В одному випадку водій , що був напідпитку, упав на проїжджу частину, ще в одному випадку водій мопеда, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зіткнувся із автомобілем», – розповів Вадим Данильченко.

Упродовж літа на території області проходять профілактичні заходи під умовною назвою «Мотоцикліст». У цей час співробітники поліції особливо пильно стежать за дотриманням правил дорожнього руху водіями мототранспорту.